  • LMEFP25L
LMEFP25L Bearing | Loyal
LMEFP25L interchange Samick LMEFP25L
LMEFP25L cross reference Samick LMEFP25L
LMEFP25L Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEFP25L
d 25 mm
D 40 mm
h 8 mm
H 51 mm
L 112 mm
d1 9,5 mm
d2 5,4 mm
D1 62 mm
PCD 5,5 mm