  • LMEFP20UU
LMEFP20UU Bearing | Loyal
LMEFP20UU interchange Samick LMEFP20UU
LMEFP20UU cross reference Samick LMEFP20UU
LMEFP20UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEFP20UU
d 20 mm
D 32 mm
h 8 mm
H 43 mm
L 45 mm
d1 9,5 mm
d2 5,4 mm
D1 54 mm
PCD 5,5 mm