  • LMEFP16UU
LMEFP16UU Bearing | Loyal
LMEFP16UU interchange Samick LMEFP16UU
LMEFP16UU cross reference Samick LMEFP16UU
LMEFP16UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEFP16UU
d 16 mm
D 26 mm
h 6 mm
H 36 mm
L 36 mm
d1 8 mm
d2 4,4 mm
D1 46 mm
PCD 4,5 mm