  • LMEFP12LUU
LMEFP12LUU Bearing | Loyal
LMEFP12LUU interchange Samick LMEFP12LUU
LMEFP12LUU cross reference Samick LMEFP12LUU
LMEFP12LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEFP12LUU
d 12 mm
D 22 mm
h 6 mm
H 32 mm
L 57 mm
d1 8 mm
d2 4,4 mm
D1 42 mm
PCD 4,5 mm