  • LMF25LUU
LMF25LUU Bearing | Loyal
LMF25LUU interchange Samick LMF25LUU
LMF25LUU cross reference Samick LMF25LUU
LMF25LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMF25LUU
d 25 mm
D 40 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
L 112 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
D1 62 mm
PCD 51 mm