  • LMF13LUU
LMF13LUU Bearing | Loyal
LMF13LUU interchange Samick LMF13LUU
LMF13LUU cross reference Samick LMF13LUU
LMF13LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMF13LUU
d 13 mm
D 23 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
L 61 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
D1 43 mm
PCD 33 mm