  • LMFM40UU
LMFM40UU Bearing | Loyal
LMFM40UU interchange Samick LMFM40UU
LMFM40UU cross reference Samick LMFM40UU
LMFM40UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFM40UU
d 40 mm
D 60 mm
h 8,6 mm
H 13 mm
L 154 mm
d2 14 mm
D1 96 mm
PCD 78 mm