  • LMFM25UU
LMFM25UU Bearing | Loyal
LMFM25UU interchange Samick LMFM25UU
LMFM25UU cross reference Samick LMFM25UU
LMFM25UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFM25UU
d 25 mm
D 40 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
L 112 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
D1 62 mm
PCD 51 mm