  • LMFM16UU
LMFM16UU Bearing | Loyal
LMFM16UU interchange Samick LMFM16UU
LMFM16UU cross reference Samick LMFM16UU
LMFM16UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFM16UU
d 16 mm
D 28 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
L 70 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
D1 48 mm
PCD 38 mm