  • LMFM13UU
LMFM13UU Bearing | Loyal
LMFM13UU interchange Samick LMFM13UU
LMFM13UU cross reference Samick LMFM13UU
LMFM13UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFM13UU
d 13 mm
D 23 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
L 61 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
D1 43 mm
PCD 33 mm