  • LMFP60LUU
LMFP60LUU Bearing | Loyal
LMFP60LUU interchange Samick LMFP60LUU
LMFP60LUU cross reference Samick LMFP60LUU
LMFP60LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFP60LUU
d 60 mm
D 90 mm
h 10,8 mm
H 18 mm
L 211 mm
d1 11 mm
d2 17,5 mm
D1 134 mm
PCD 112 mm