  • LME40UUAJ
LME40UUAJ Bearing | Loyal
LME40UUAJ interchange Samick LME40UUAJ
LME40UUAJ cross reference Samick LME40UUAJ
LME40UUAJ Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LME40UUAJ
D 62 mm
d 40 mm
h 3 mm
B 60,6 mm
L 80 mm
W 2,15 mm
D1 59 mm