  • LME30LUU
LME30LUU Bearing | Loyal
LME30LUU interchange Samick LME30LUU
LME30LUU cross reference Samick LME30LUU
LME30LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LME30LUU
D 47 mm
d 30 mm
B 104,2 mm
L 123 mm
W 1,85 mm
D1 44,5 mm