  • LME16LUU
LME16LUU Bearing | Loyal
LME16LUU interchange Samick LME16LUU
LME16LUU cross reference Samick LME16LUU
LME16LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LME16LUU
D 26 mm
d 16 mm
B 49,8 mm
L 70 mm
W 1,3 mm
D1 24,9 mm