  • LMFP30LUU
LMFP30LUU Bearing | Loyal
LMFP30LUU interchange Samick LMFP30LUU
LMFP30LUU cross reference Samick LMFP30LUU
LMFP30LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFP30LUU
d 30 mm
D 45 mm
h 6,5 mm
H 10 mm
L 123 mm
d1 6,6 mm
d2 11 mm
D1 74 mm
PCD 60 mm