  • LMFP20LUU
LMFP20LUU Bearing | Loyal
LMFP20LUU interchange Samick LMFP20LUU
LMFP20LUU cross reference Samick LMFP20LUU
LMFP20LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFP20LUU
d 20 mm
D 32 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
L 80 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
D1 54 mm
PCD 43 mm