  • LMFP13LUU
LMFP13LUU Bearing | Loyal
LMFP13LUU interchange Samick LMFP13LUU
LMFP13LUU cross reference Samick LMFP13LUU
LMFP13LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFP13LUU
d 13 mm
D 23 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
L 61 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
D1 43 mm
PCD 33 mm