  • KB60125-PP
KB60125-PP Bearing | Loyal
KB60125-PP interchange NBS KB60125-PP
KB60125-PP cross reference NBS KB60125-PP
KB60125-PP Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: KB60125-PP
d 60 mm
D 90 mm
W 3,15 mm
L 125 mm
D1 86,5 mm
L1 101,7 mm