  • KB50100-PP
KB50100-PP Bearing | Loyal
KB50100-PP interchange NBS KB50100-PP
KB50100-PP cross reference NBS KB50100-PP
KB50100-PP Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: KB50100-PP
d 50 mm
D 75 mm
W 2,65 mm
L 100 mm
D1 72 mm
L1 77,6 mm