  • 140RUB41APV
140RUB41APV Bearing | Loyal
140RUB41APV interchange NSK 140RUB41APV
140RUB41APV cross reference NSK 140RUB41APV
140RUB41APV Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 140RUB41APV
D 225 mm
d 140 mm
B 85 mm
C 85 mm
r min. 2,1 mm