  • 140RUB40APV
140RUB40APV Bearing | Loyal
140RUB40APV interchange NSK 140RUB40APV
140RUB40APV cross reference NSK 140RUB40APV
140RUB40APV Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 140RUB40APV
D 210 mm
d 140 mm
B 69 mm
C 69 mm
r min. 2 mm