  • 140RUB40
140RUB40 Bearing | Loyal
140RUB40 interchange NSK 140RUB40
140RUB40 cross reference NSK 140RUB40
140RUB40 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 140RUB40
D 210 mm
d 140 mm
B 69 mm
C 69 mm
r min. 2 mm