  • 130RUB41
130RUB41 Bearing | Loyal
130RUB41 interchange NSK 130RUB41
130RUB41 cross reference NSK 130RUB41
130RUB41 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 130RUB41
D 210 mm
d 130 mm
B 80 mm
C 80 mm
r min. 2 mm