  • 130RUB32
130RUB32 Bearing | Loyal
130RUB32 interchange NSK 130RUB32
130RUB32 cross reference NSK 130RUB32
130RUB32 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 130RUB32
D 230 mm
d 130 mm
B 80 mm
C 80 mm
r min. 3 mm