  • 120RUB41APV
120RUB41APV Bearing | Loyal
120RUB41APV interchange NSK 120RUB41APV
120RUB41APV cross reference NSK 120RUB41APV
120RUB41APV Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 120RUB41APV
D 200 mm
d 120 mm
B 80 mm
C 80 mm
r min. 2 mm