- Loyal
- 681XZZ
681XZZ Bearing | Loyal
| 681XZZ interchange ISO 681XZZ | |
| 681XZZ cross reference ISO 681XZZ | |
| 681XZZ Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | 681XZZ |
| D | 4 mm |
| d | 1,5 mm |
| B | 2 mm |
| C | 2 mm |
| r min. | 0,05 mm |
| Size (mm) | 1.5x4x2 |
| Width (mm) | 2 |
| Bearing number | 681XZZ |
| Bore Diameter (mm) | 1,5 |
| Outer Diameter (mm) | 4 |
UCTH201-8J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH201-8J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1/2
UCTH205-15J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH205-15J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 15/16
UCTH202-10J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH202-10J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 5/8
UCTH207-23J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-23J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 7/16



681XZZ PDF download