- Loyal
- 6322LLB
6322LLB Bearing | Loyal
| 6322LLB interchange NTN 6322LLB | |
| 6322LLB cross reference NTN 6322LLB | |
| 6322LLB Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | 6322LLB |
| D | 240,000 mm |
| d | 110,000 mm |
| B | 50,000 mm |
| C | 50,000 mm |
| Size (mm) | 110x240x50 |
| Width (mm) | 50,000 |
| Bearing number | 6322LLB |
| Bore Diameter (mm) | 110,000 |
| Outer Diameter (mm) | 240,000 |
UCTH213-40J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH213-40J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 1/2
UCTH207-22J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-22J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/8
UCTH209-28J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-28J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/4



6322LLB PDF download