- Loyal
- 6321 ZZ
6321 ZZ Bearing | Loyal
| 6321 ZZ interchange ISO 6321 ZZ | |
| 6321 ZZ cross reference ISO 6321 ZZ | |
| 6321 ZZ Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | 6321 ZZ |
| D | 225 mm |
| d | 105 mm |
| B | 49 mm |
| C | 49 mm |
| Size (mm) | 105x225x49 |
| Width (mm) | 49 |
| Bearing number | 6321 ZZ |
| Bore Diameter (mm) | 105 |
| Outer Diameter (mm) | 225 |
UCTH212-38J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH212-38J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 3/8
UCTH210-30J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-30J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 7/8
UCTH209-28J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-28J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/4
UCTH206-18J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH206-18J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/8



6321 ZZ PDF download