  • 68SCRN53P
68SCRN53P Bearing | Loyal
68SCRN53P interchange NACHI 68SCRN53P
68SCRN53P cross reference NACHI 68SCRN53P
68SCRN53P Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 68SCRN53P
D 68 mm
d 38 mm
B 42.5 mm
H 48 mm