  • 68SCRN48P
68SCRN48P Bearing | Loyal
68SCRN48P interchange NACHI 68SCRN48P
68SCRN48P cross reference NACHI 68SCRN48P
68SCRN48P Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 68SCRN48P
D 68 mm
d 38 mm
B 37.5 mm
H 48 mm