  • 68SCRN58P-5
68SCRN58P-5 Bearing | Loyal
68SCRN58P-5 interchange NACHI 68SCRN58P-5
68SCRN58P-5 cross reference NACHI 68SCRN58P-5
68SCRN58P-5 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 68SCRN58P-5
D 68 mm
d 38 mm
B 47.5 mm
H 48 mm