  • 6904L11-H-20
6904L11-H-20 Bearing | Loyal
6904L11-H-20 interchange NSK 6904L11-H-20
6904L11-H-20 cross reference NSK 6904L11-H-20
6904L11-H-20 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 6904L11-H-20
D 37 mm
d 20 mm
B 9 mm
C 9 mm
r min. 0,3 mm