  • 120RUB32
120RUB32 Bearing | Loyal
120RUB32 interchange NSK 120RUB32
120RUB32 cross reference NSK 120RUB32
120RUB32 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 120RUB32
D 215 mm
d 120 mm
B 76 mm
C 76 mm
r min. 2,1 mm