  • 1200SLPT1752
1200SLPT1752 Bearing | Loyal
1200SLPT1752 interchange NSK 1200SLPT1752
1200SLPT1752 cross reference NSK 1200SLPT1752
1200SLPT1752 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 1200SLPT1752
D 1 700 mm
d 1 200 mm
B 410 mm
b 660 mm
b1 730 mm
d1 1 470 mm
r1 min. 9,5 mm
r2 min. 19 mm