  • 6305DDF11
6305DDF11 Bearing | Loyal
6305DDF11 interchange KBC 6305DDF11
6305DDF11 cross reference KBC 6305DDF11
6305DDF11 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 6305DDF11
D 62 mm
d 20 mm
B 17 mm
C 17 mm
r 1.1 mm