  • 6304DDF11
6304DDF11 Bearing | Loyal
6304DDF11 interchange KBC 6304DDF11
6304DDF11 cross reference KBC 6304DDF11
6304DDF11 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 6304DDF11
D 52 mm
d 17 mm
B 15 mm
C 15 mm
r 1.1 mm