  • 110RUB32APV
110RUB32APV Bearing | Loyal
110RUB32APV interchange NSK 110RUB32APV
110RUB32APV cross reference NSK 110RUB32APV
110RUB32APV Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 110RUB32APV
D 200 mm
d 110 mm
B 69,8 mm
C 69,8 mm
r min. 2,1 mm