  • 24188-B-K30+AH24188
24188-B-K30+AH24188 Bearing | Loyal
24188-B-K30+AH24188 interchange FAG 24188-B-K30+AH24188
24188-B-K30+AH24188 cross reference FAG 24188-B-K30+AH24188
24188-B-K30+AH24188 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 24188-B-K30+AH24188
n 23,5 mm
C 280 mm
b 30 mm
a 22 mm
I 310 mm
d 440 mm
D 720 mm
B 280 mm
d5 12,5 r/min
D1 612,4 mm
d1 420 mm
Weight 493,3 Kg
r min. 6 mm
da min. 466 mm
Da max. 694 mm
ra max. 5 mm