  • AY12-NPPB
AY12-NPPB Bearing | Loyal
AY12-NPPB interchange NKE AY12-NPPB
AY12-NPPB cross reference NKE AY12-NPPB
AY12-NPPB Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: AY12-NPPB
D 40 mm
d 12 mm
B 22 mm
C 12 mm
E 6 mm
F 23,9 mm
N 4 mm
S 2,5 mm