  • 63/28HL1DDAC3G101
63/28HL1DDAC3G101 Bearing | Loyal
63/28HL1DDAC3G101 interchange KBC 63/28HL1DDAC3G101
63/28HL1DDAC3G101 cross reference KBC 63/28HL1DDAC3G101
63/28HL1DDAC3G101 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 63/28HL1DDAC3G101
D 68 mm
d 28 mm
B 18 mm
C 18 mm