  • 63/28DDF11
63/28DDF11 Bearing | Loyal
63/28DDF11 interchange KBC 63/28DDF11
63/28DDF11 cross reference KBC 63/28DDF11
63/28DDF11 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 63/28DDF11
D 68 mm
d 27 mm
B 18 mm
C 18 mm
r 1.1 mm