  • 63/22DDCX15G101
63/22DDCX15G101 Bearing | Loyal
63/22DDCX15G101 interchange KBC 63/22DDCX15G101
63/22DDCX15G101 cross reference KBC 63/22DDCX15G101
63/22DDCX15G101 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 63/22DDCX15G101
D 56 mm
d 22 mm
B 16 mm
C 16 mm