  • B25-63DA2
B25-63DA2 Bearing | Loyal
B25-63DA2 interchange KBC B25-63DA2
B25-63DA2 cross reference KBC B25-63DA2
B25-63DA2 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: B25-63DA2
D 63 mm
d 25 mm
B 18 mm
C 18 mm