  • B25-157A1HL1DDTA2
B25-157A1HL1DDTA2 Bearing | Loyal
B25-157A1HL1DDTA2 interchange KBC B25-157A1HL1DDTA2
B25-157A1HL1DDTA2 cross reference KBC B25-157A1HL1DDTA2
B25-157A1HL1DDTA2 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: B25-157A1HL1DDTA2
D 68 mm
d 25 mm
B 21 mm
C 21 mm