  • 62322.2-2RS C3
62322.2-2RS C3 Bearing | Loyal
62322.2-2RS C3 interchange PFI 62322.2-2RS C3
62322.2-2RS C3 cross reference PFI 62322.2-2RS C3
62322.2-2RS C3 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 62322.2-2RS C3
D 56 mm
d 22,2 mm
B 21 mm