  • ARN45105
ARN45105 Bearing | Loyal
ARN45105 interchange NTN ARN45105
ARN45105 cross reference NTN ARN45105
ARN45105 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: ARN45105
d 45 mm
F 55 mm
D 105 mm
T 82 mm
C 25 mm
d1 45 mm
D1 90 mm
Dw 11 mm
r min. 1 mm
Weight 3,16 Kg
Da max. 96 mm
ra max. 1 mm
r1 min. 0,6 mm
da min. 83 mm
ra1 max. 0,6 mm