  • 622/32-2RS
622/32-2RS Bearing | Loyal
622/32-2RS interchange SIGMA 622/32-2RS
622/32-2RS cross reference SIGMA 622/32-2RS
622/32-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 622/32-2RS
D 65 mm
d 32 mm
B 21 mm
C 21 mm