  • 622/28-2RS
622/28-2RS Bearing | Loyal
622/28-2RS interchange SIGMA 622/28-2RS
622/28-2RS cross reference SIGMA 622/28-2RS
622/28-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 622/28-2RS
D 58 mm
d 28 mm
B 19 mm
C 19 mm