- Loyal
- 7215BDBT
7215BDBT Bearing | Loyal
| 7215BDBT interchange NTN 7215BDBT | |
| 7215BDBT cross reference NTN 7215BDBT | |
| 7215BDBT Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | 7215BDBT |
| D | 130,000 mm |
| d | 75,000 mm |
| B | 75,000 mm |
| C | 75,000 mm |
| Size (mm) | 75x130x75 |
| Width (mm) | 75,000 |
| Bearing number | 7215BDBT |
| Bore Diameter (mm) | 75,000 |
| Outer Diameter (mm) | 130,000 |
UCTH202-10J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH202-10J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 5/8
UCTH208-24J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH208-24J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/2
UCTH210-31J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-31J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 15/16
UCTH207-21J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-21J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 5/16



7215BDBT PDF download