  • 6207/33-2RS
6207/33-2RS Bearing | Loyal
6207/33-2RS interchange Fersa 6207/33-2RS
6207/33-2RS cross reference Fersa 6207/33-2RS
6207/33-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 6207/33-2RS
D 72 mm
d 33 mm
B 17 mm